2009 yılında Havuz yapımı uygulamaları olarak bu sektöre girdik. 2016 Yılında YENİ HAVUZ MALZEMELERİ San. Tic. Ltd. Şti. adını alarak portföyümüzü genişletip, tasarım, dizayn, uygulama, proje takibi ile mağaza, restoran, otel, emlak, inşaat, villa, yazlık, konut, yapı sektörlerinde ve aynı zamanda bir çok ünlü isimlerinde yer aldığı müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

YENİ HAVUZ; müşterileri, çalışanları, iş ortakları ve çevresi için en doğrusunu yapmaya çalışan ve kendini dürüstlüğe adayan insanlar tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın prensipleri, değerleri ve sözleri şirketimizin temelini oluşturmuş ve bu değerlerin nesilden nesile taşınması ilke edinilmiştir.

Müşteri memnuniyeti, geçmişte olduğu gibi bu gün de kimliğimizin, saygınlığımızın ve başarımızın esasını oluşturmaktadır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını zamanında yerine getirebilmek için müşteri memnuniyeti odaklı olmaya, kaliteye %100 önem vermeye, tasarım projelerimizi estetik ve fonksiyonel olarak sunmaya kendimizi adadık.

Vizyonumuz

Yenilikleri takip ederek, değişime açık, gelişime hazır, müşteri memnuniyeti ön plana alınarak, profesyonel çalışma mantığı içerisinde, proje tasarımı ve uygulamasını süresinde teslim felsefesi olacaktır.

Bu kurallara uyularak aynı zamanda peyzaj tasarım, düzenleme, yeniden hayata geçirme ve sizlere uygun bir şekilde en güzel ve en özel seçimlerle sizlere hizmet sunmak için bu sektörde olacağız.