Gölet Havuz Yapımı

Gölet havuz yapımı konusunda bize ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda estetik bir görünüm ortaya çıkarmak ve yaşam alanlarını güzelleştirmek için gölet havuz tercih edebilirsiniz. Kendinize dış mekanlarda estetik ve huzurlu alanlar oluşturmak istiyorsanız yapay gölet havuzları tercih edebilirsiniz. Bahçelerinize  zarif ve ince bir dokunuş için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Gölet havuzlar şirketlerde, otellerin geniş bahçelerinde, bahçelerde ve parklarda yapılabilmektedir. Firmamız büyük ya da küçük çok sayıda gölet havuz yapım projesinde başarılı referanslara sahiptir. uygun fiyatlı gölet havuz projeleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirme konusunda size  etkili çözümler sunuyoruz.

Gölet havuz yapımı profesyonellik gerektiren bir alandır. Bu yüzden uzman ekibimizle her türlü talebinize özel kaliteli ve göz alıcı gölet havuzlar yapıyoruz. Doğru zemin etüdü yapılarak bahçelerinizi en başarılı şekilde gölet havuz haline çeviriyoruz. Ekibimizde yer alan başarılı tasarımcılar da kafanızdaki tasarımı kreatif yaklaşımlarıyla ön plana çıkarıyorlar ve sizler için en kaliteli gölet havuz projelerini yürütüyoruz.

Gölet Havuz Yapımı Aşamaları

Gölet havuz yapım aşamaları şu şekildedir;

  • İlk olarak gölet havuz yapılacak alanda keşif yapılır. Keşif yapılmasının temel amacı ise göletlerin zemininin doğru seçilmesidir. Keşif sırasında yer belirlendikten sonra zemin etüdü yaparak uygunluk durumuna bakılır.
  • Yer belirlendikten  sonra kullanıcı talepleri dinlenir. Sizin taleplerinize göre gölet havuz projesi çizilir. Size bilgisayar ortamında ortaya çıkacak çalışmayı detaylı olarak gösteriyoruz. Böylece proje sonunda bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz.
  • Gölet havuz yapımı bu aşamada başlıyor. Öncelikle zeminin uygun hale getirilmesi gerçekleştirilir.
  • Zemin kazıldıktan sonra havuz yapımına başlanır. Gerekli alt zemin işlemleri yapılır. Daha sonra tesisat ve elektrik sistemleri döşenir. Bu aşamada gölet havuzda ışıklandırma istediğiniz gibi yapılabilir.
  • En son aşamada üst  tasarıma geçilir. Havuzunuzun üzerinin nasıl bir görüntüye sahip olacağı bu aşamada önemlidir.
  • Gölet havuzda en son su doldurma işlemi yapılır ve dekorasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte havuzunuz teslim edilir.

Gölet havuz yapımı konusunda detaylı bilgi almak ve istediğiniz havuzu yaptırma için bize ulaşabilirsiniz.

Gölet Havuz Modelleri 

Gölet havuz modelleri tercihinize göre değişmektedir. Küçük ya da büyük çok sayıda havuz tasarlayabilirsiniz. Genel olarak sınıflamak gerekirse;

Astarlı Gölet Havuzlar: Bu havuzlarda astarlar kullanılır. Astar boyutları projenize göre belirlenir.  Astarlar esneklik ve ağırlık dengesini iyi kurar.  PVC gölet astarları kullanılan bu havuzlar uygun fiyatlı projelerdir ve  modern projelerdir.

Plastik Gölet Havuz:  Bu havuzda ana malzeme plastiktir.  Bahçe bakımı konusunda vaktiniz yoksa plastik gölet havuzları seçebilirsiniz.  Bu havuzda gölet duvarları boyunca su terazisi oluşturulur ve su seviyesi her zaman takip edilebilir.

Fiberglas Gölet Havuz:  Bu havuzlarda fiberglas kullanılır.  Genel olarak plastik gölet havuzlara benzerler. Bu malzemeler esneklik ve özel tasarımlar sağlayabilir. Ancak sürekli bakım yapılması gereken gölet havuz türleridir.

Beton Gölet Havuz: Beton havuzlar için istediğiniz özellikleri tercih edebilirsiniz. Bu havuzlarda kireç önleyici bariyer kullanılır. Sıhhi tesisat ve elektrik işlerinin yapılması biraz zor olabilir. Ayrıca bakımı da maliyetli bir gölet havuzdur.

Tuğla Gölet Havuz:  Estetik bir tasarım ortaya koymak isteyenler için doğru seçimdir. Fiberglas ile desteklenir. Ancak tuğlalar zamanla hareket edebilir. Bu yüzden çatlaklar düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bakımı düzenli olarak yapılması gerekir.

Gölet havuz konusunda havalandırıcı, skimmer, aydınlatıcı ve ısıtıcı kullanma şansınız vardır. ayrıca gölet havuz modelleri için pompa ve fitre de kullanılır.  Gölet havuzlarınızın bakımını düzenli yaparak yaşam alanlarınızı her zaman estetik tutmayı başarabilirsiniz.

Gölet Havuzu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Özenle oluşturduğumuz gölet havuzları sayesinde bulunduğunuz alan son derece estetikli ve hoş bir görünüme sahip oluyor. Her alanda uygulanabilen gölet havuzlarımız sayesinde yaşam alanlarınızı en üst düzeyde güzelleştiriyor ve huzurlu bir ortamda yer almanızı sağlıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde dilediğiniz orandan gölet havuzu inşa ediyoruz ve erken sürede teslim ediyoruz. Bu sayede konut ve işletme alanınız önemli olmaksızın firmamızdan gölet havuzu hizmeti talep edebilirsiniz. Gölet havuzu hizmetimizde en uygun kurulum teknikleri sunuyoruz ve bu sayede gölet havuzumuzu uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.

Gölet Havuz Fiyatları 

Gölet havuz fiyatları kullanılan ana malzeme, havuzun genişliği ve havuzda kullanılacak teknik özelliklere göre değişmektedir. Ekiplerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere profesyonel gölet havuz projelerini çok uygun maliyetlerle sağlayabilir.

Havuzun fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında havuz türü ve kullanılan malzeme geliyor. Ayrıca havuzda balık ya da bitki tercih ediyorsanız fiyatlar değişebilir. Her havuz sizin için özel olarak tasarlandığı için talepleriniz dinlendikten sonra bir fiyat teklifi verilebilir.

Gölet havuzlar yaşam alanlarınızı daha güzel ve şık hale getirir. Bahçelerinizde küçük ya da büyük gölet havuz projeleri için hemen bize ulaşın ve detaylı bilgi verelim.